Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

agron zdrava

Armë dhe drogë, policia arreston 44-vjeçarin në Belsh (Emri)

Një 44-vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi është kapur me armë zjarri dhe lëndë narkotike. Burime zyrtare bëjnë me dije se Agron Zdrava...

Lajmet e fundit