Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Agron Xhafaj

Flet gjerë e gjatë XHAFAJ: Ja pse u godita unë dhe im vëlla! U bënë bashkë interesa të grupeve kriminale dhe subjekteve të caktuara

Ish-Kryetari i Komisionit të Posaçëm për Reformën në Sistemin e Drejtësisë, Fatmir Xhafaj, ka thyer heshtjen e gjatë duke dhënë një intervistë të zgjeruar...

SALIANJI ‘plas bombën’: Agron XHAFAJ i lidhur me drogën e kapur së fundmi në Greqi, në Angli u dërguan mostra zëri të falsifikuara (DEKLARATA...

Në mënyrë të vazhdueshme kemi denoncuar për falsifikime të herë pas hershme dhe të pafundme të dosjes Xhafaj, sot jemi në një situatë të...

Çështja ‘Babale’ sërish në gjykatë, debate dhe akuza midis SALIANJIT, ALIZOTIT dhe avokatit të Agron XHAFËS: Mos jeni biçim prokuror? (BISEDA)

Visha i drejtohet Salianjit: Jeni ndonjë biçim prokuror që merreni me denoncine në PD? Çfarë strukture është kjo? Salianji replikë me Vishën: Nuk...

Seanca e dosjes ‘Babale’, Agron XHAFAJ deklaron hapur: Nuk e kam takuar Albert VELIUN (E PLOTË)

Në seancën e sotme gjyqësore të dosjes ‘Babale’ u lexua dhe dëshmia e Agron Xhafës, vëllait të ish-Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. ...

Rasti ‘Babale’, zbardhet dëshmia e Gazment BARDHIT: Urdhri juaj i paligjshëm (DETAJE NGA SEANCA)

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi iu përgjigj sot prokurorëve të çështjes së famshme ‘’Babale’’. Përpara trupës së akuzës, ai...

BABALJA/ Krimet e Rënda pezullojnë HETIMET: Audiopërgjimi është i rremë

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka pezulluar çështjen 'Babalja'. Krimet e Rënda kanë kthyer në polici për veprimet e mëtejshme dosjen...

Audio-përgjimi i të vëllait, Xhafaj akuza të forta: Për të më shantazhuar mua, kanë marrë pjesë …

“E për fat të keq në këtë orkestrim duket se janë përfshirë edhe segmente të disa agjencive ligj zbatuese vendase. Dua të nënvizoj...

“Vetëm të mos më ngacmojnë FAMILJEN”, Babalja: AI E DI ku janë…Këtu vijnë makina shqiptare e bëjnë fotografi… (E PLOTË)

Albert Veliu, i njohur si “Dëshmitari X” i PD-së, thotë se është kërcënuar dhe shantazhuar gjatë qëndrimit të tij në qendrën e azilkërkuesve në...

Albert Veliu: Zëri në përgjim është i “X”-it, i qëndroj versionit deri në vdekje

Albert Veliu thotë se i qëndron versionit të tij të parë deri në vdekje, ku sipas tij ka komunikuar në telefon me vëllain e...

Audio-përgjimi, Berisha: Ekspertiza britanike vërteton zërin e Agron Xhafajt. Nuk keni parë gjë akoma

Ish kryeministri Sali Berisha reagon për audio-përgjiimin ‘Babalja’ që sipas prokurorisë rezultoi i rremë. Berisha shprehet se ekspertiza britanike ka vërtetuar zërin e Agron...

Lajmet e fundit