Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

agron shehaj

Mori pjesë në votimin në Kuvend pavarësisht udhëzimit të Alibeajt, Agron Shehaj sqaron: Fletët e votimit i hodha bosh në kuti

Kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, u dërgoi SMS deputetëve demokratë duke i udhëzuar që të mos marrin pjesë fare në...

Agron Shehaj: Një grup i vulës thotë “e dimë që nuk fitojmë, por mund të prishim punë”

Deputeti demokrat Agron Shehaj ka komentuar zhvillimet e fundit në Partinë Demokratike, teksa është shprehur se PD është e ndarë në 2 grupime. Sipas tij,...

Agron Shehaj: Basha duhet të japë dorëheqje, PD duhet të shohë se çfarë ndodh pas tij

Deputeti demokrat Agron Shehaj ka folur për situatën në Partinë Demokratike dhe kryetarin Lulzim Basha. Ai është shprehur se Basha duhet të japë dorëheqje dhe...

 Agron Shehaj: Basha të largohet, ka humbur shumicën brenda partisë

Deputeti demokrat Agron Shehaj deklaroi sot kreu i PD Lulzim Basha nuk ka më shumicën brenda partisë dhe për këtë arsye duhet të largohet,...

Agron Shehaj thirrje demokratëve: Shkoni dhe Votoni! Për herë të parë anëtarët e PD do i zgjedhin kandidatët me votë në Primare

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit, Agron Shehaj, u ka bërë thirrje demokratëve që të votojnë në Primaret që po zhvillohen në 6 qytete, ku...

Agron Shehaj: Duhet të ndërtojmë një alternativë dhe opozitë të vërtetë, duhet dhe do t’ia dalim

Deputeti demokrat Agron Shehaj, i cili është edhe një nga mbështetësit e ish-kryeministrit Sali Berisha në përplasjen e këtij të fundit me Lulzim Bashën,...

Skandali me rrjedhjen e pagave, Shehaj denoncon: AKSHI, 30 mln euro tendera sekretë për sigurinë e të dhënave

Deputeti Agron Shehaj ka denoncuar aferat e Agjensisë Kombëtare të Shoqërisë së Informacionit ose AKSHI, e cila sipas tij, ka zhvilluar tendera sekretë me...

“SKANDAL”, Shehaj thirrje SPAK: Veproni sa më shpejt! Kryeministri duhet të kërkojë falje për publikimin e të dhënave personale të shqiptarëve

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka reaguar në lidhje me publikimin e një dokumenti në formatin Excel, ku janë publikuar rrogat e disa...

Agron Shehaj bën deklaratën bombë: Në PD ka njerëz të armatosur, nuk shkojmë sepse nuk duam viktima

Deputeti demokrat Agron Shehaj thotë se në selinë qëndrore të Partisë te "Rruga e Elbasanit" ka njerëz të armatosur. I pyetur se çfarë i...

Referendumi për shkarkimin e Bashës/ Agron Shehaj thirrje demokratëve: Ju duhet të vendosni për të ardhmen e Partisë Demokratike, ja ku do të votoni

Nesër pritet që të mbahen votimet në degët e PD nëpër rrethe për ratifikimin e vendimit të marrë në Kuvendin Kombëtar të Partisë Demokratike,...

Lajmet e fundit