Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

agron shehaj

E qeshën në Parlament dhe e tallën në rrjetet sociale, Agron Shehaj: Kam reflektuar për përfshirjen në politikë

Agron Shehaj, deputeti i qarkut të Vlorës nën siglën e PD u bë personazhi i javës pas fjalimit të mbajtur në Kuvend. ...

Rrëfimi i deputetit të PD: Më thanë u bëre politikan shqiptar, si ma mbyllën llogarinë bankare në Angli

Mënjëherë sapo u zgjodh deputet në Shqipëri, Anglia vendosi t’i mbyllë llogarinë bankare kryesuesit të listës së Vlorës të PD-së, Agron Shehajt. ...

Deputeti i ri i PD-së u përgjigjet kritikëve: Kam punuar në mënyrë të ndershme dhe kam paguar miliarda lek taksa

Ka vijuar edhe ditën e sotme debati në distancë mes deputetit të ri të PD-së Agron Shehaj dhe kirtikëve të Lulzim Bashës. Pasi...

Lajmet e fundit