Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

agron shehaj

PD denoncon ligjin e Investimeve Strategjike, Shehaj: Grabitje gjigante e pronave në bregdet nga zyrtarë, ministra dhe ortakë të Edi Ramës

Partia Demokratike ka denoncuar sot ligjin e investimeve strategjike, duke e cilësuar si një skemë për grabitjen e tokave në bregdet. Deputeti demokrat Agron Shehaj,...

Damian Gjiknuri e ka paditur Agron Shehajn për shpifje lidhur me akuzat për resortin në Butrint

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri ka paditur për shpifje ish-deputetin demokrat Agron Shehaj. Shehaj ka deklaruar se kushëriri i Gjiknurit ka marrë...

Agron Shehaj: PD është më e besueshme me Berishën sesa me Bashën

Deputeti Agron Shehaj thotë se Sali Berisha i riktheu besueshmërinë Partisë Demokratike. Sipas Shehajt, pavarësisht problemeve që PD ka sot, përfshi dhe marrëdhëniet me ndërkombëtarët...

“NUK KA GARË”, tërhiqet Fatbardh KADILLI dhe Agron SHEHAJ, NUK KANDIDOJNË për kreun e PD

Agron Shehaj dhe Fatbardh Kadilli nuk do të garojnë për kryetar të Partisë Demokratike. Dy kandidatët potencialë, dhe pjesëmarrës në gara të mëparshme për kreun...

Agron Shehaj për lirinë e shtypit: Qeveria ndan pushtetin me oligarkët që kontrollojnë mediat sipas interesave

Deputeti demokrat Agron Shehaj ka reaguar pas publikimit të raportit të Reporterëve pa Kufij, të cilët e rendisnin Shqipërinë 20 vende më poshtë për...

Agron Shehaj: Vetëm duke ndjekur këtë mënyrë do të fitojmë

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj gjatë fjalës së tij në Kuvendin Kombëtar të Partisë Demokratike, ka listuar mënyrat se si mund të fitojnë...

Agron Shehaj: Nuk do të kandidoj për kreun e PD, Berisha ka shumicën

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka folur për marrëdhëniet me ish-kryeministrin Sali Berisha, duke thënë se me të ruan raporte mes demokratësh. Ai...

Taulant Balla: Thonë se t’i e ke blerë mandatin e deputetit! Agron Shehaj: Thashethem i rëndom (REPLIKAT)

Kreu i Grupit të PS Taulant Balla, i ëhstë përgjigjur disa akuzave që kolegu demokrat Agron Shehaj i ka bërë ministres Xhaçka. Ai kërkoi...

“Erdhi me borxhe, e u bë bashkëpunëtore në një hotel me 5 yje”, Shehaj e Xhaçka përplasen në Kuvend: Turp të vijë, familja ime...

Deputeti Agron Shehaj ka folur në Kuvend në lidhje me raportin e DASH, ku thuhej se Shqipëria është ndër qeveritë më të korruptuara. Madje ai...

Agron Shehaj: Rama ankohet se SPAK po ndëshkon PS-në për një arkë me peshk! Ironikisht, ka të drejtë

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj thotë se Shqipëria sot renditet ndër vendet më të korruptuara të Europës, teksa ironizon deklaratën e kryeministrit Edi...

Lajmet e fundit

Telegraf

Dita

Gazeta shqiptare

Fjala