Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

agron shehaj

Agron Shehaj braktis Kuvendin Kombëtar të PD, Bujar Nishani s’merr pjesë fare

Në këto momente po zhvillohet mbledhja e Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike, i cili po mbahet në ambientet e Pallatit të Kongreseve. Mirëpo teksa po...

ANALIZA/ Më i votuari pas Bashës, kandidimi i Agron Shehajt në njësinë nr.5 në Tiranë i jep PD-së më shumë se 3400 vota në...

Partia Demokratike nuk arriti të fitonte zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, duke marrë vetëm 60 mandate deputetësh.Por PD pati rritje në krahasim me zgjedhjet...

Plas te Njësia 5 e PD në Tiranë, militantet demokrate “kapen” për Agron Shehajn: Nuk ka pasur ansjë analizë deri në zgjedhje; “Ik se...

Rezultatet e PD në Njësinë nr.5 në Tiranë, në zgjedhjet e 13 qershorit për kryetarin e ri të Partisë, kanë bërë që anëtarët të...

Agron Shehaj reagon pasi Çim Babasi i dhunoi vëzhguesen: Ajo kërkoi që të siguronte votën. Ka mbështetjen time

Ish-kandidati për kryetar partie i PD-së, Agron Shehaj ka reaguar dhe pse me pak vonesë lidhur me rastin e dhunimit të vëzhgueses së tij...

“Më janë larguar të gjithë deputetët”, Shehaj flet pas humbjes në zgjedhjet e PD dhe bën deklaratën e papritur për Bashën

Kandidati për kryetar partie i PD-së në zgjedhjet e djeshme të 13 qershorit, Agron Shehaj ka folur sot lidhur me votimet brenda partisë, për...

Mori 6000 vota, Agron Shehaj reagon për herë të parë pas humbjes së zgjedhjeve për kryetar partie

Kandidati për kryetar partie i PD-së, Agron Shehaj ka reaguar pak pas vendimit zyrtar nga Jemin Gjana, i cili shpalli fitues të zgjedhjeve brenda...

Mbyllet procesi i zgjedhjeve për kryetar në PD, Lulzim Basha shpallet ZYRTARISHT fitues me mbi 32 mijë vota

Komisioni zgjedhor i Partisë Demokratike ka mbyllur procesin e votimit për kryetarin e ri të kësaj force politike, duke shpallur zyrtarisht fitues Lulzim Bashën. Kryetari...

VLORA dhe BERATI kërkuan ndryshimin, rezultati SURPRIZË në favor të Shehajt, 13 vota i merr Sali BERISHA

Gara për kryetarin e ri të Partisë Demokratike ka qenë tepër e fortë në dy qarqe, atë të Vlorës dhe Beratit. Basha ka marrë një...

Kreshnik Spahiu: I kërkova Kadillit, Editit dhe Agronit të hiqnin dorë nga gara, tani u ka mbetur vetëm të urojnë Ramën për mandatin e...

Ditën e sotme në Partinë Demokratike u zhvilluan zgjedhjet për kryetarin e ri, të cilat u shoqëruan me akuza të shumta, pasi shumë anëtarë...

DENONCIMI I RËNDË/ Përfaqësuesja e Agron Shehajt: Çim Babasi më DHUNOI dhe më nxori jashtë qendrës së votimit, Albana Vokshi urdhëroi që unë të...

Një denoncim i rëndë është bërë nga Enkeleda Çela, përfaqësuesja e kandidatit për deputet të PD-së, Agron Shehaj.Në një postim në rrjetet sociale ajo...

Lajmet e fundit