Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
20 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

Agron Neza

“Më gjeti në mes të Tiranës”, Artan Hoxha foto me “Personin A”: Kush bëhet gati për t’u arrestuar, më dorëzon disa “sekrete”

Gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto me ish-agjentin e inteligjencës shqiptare, shqiptaro-amerikanin Agron Neza që përmendet...

Fevziu i nxori foton e “Agron Nezës”, Rama sqaron se ai është Konsulli i Kosovës Lulzim Krasniqi

Moderatori dhe drejtuesi i emisionit "Opinion", Blendi Fevziu e ka ballafaqur kryeministrin Edi Rama me një foto të Agron Nezën, ish-agjentin e inteligjencës shqiptare...

Fevziu i nxjerr foton e Agron Nezës në eventin e tij, Rama: Po ça tregon kjo?! Ftojeni dhe pyeteni

Moderatori Blendi Fevziu e ka përballur kryeministrin Edi Rama me një foto të shqiptaro-amerikanit Agron Neza, personi që përmendet në dosjen e McGonigal, në...

Sali Berisha flet në emision, Agron Neza i ndërhyn ‘live’: Fatkeqësi që u fute në politikë ti e humbëm Azemin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar deklaratën e tij të bujshme sot në Kuvend se disponon video erotike të ish-zyrtarit të FBI-së Charles McGonigal me...

Washington Post i hedh benzinë zjarrit Mcgonigal, insinuata për dhënie informacionesh për FBI kundër PD, flet dhe Nik Muzin

Në një shkrim të zgjeruar Washington Post ka nxjerrë në pah edhe njëherë çështje McGonigal dhe lidhjet me Shqipërinë e kryeministrin Edi Rama. Madje në...

Monika Kryemadhi tregon detaje për foton e Metës me Dorian Duçkën, Agron Nezën dhe kinezët

Deputetja Monika Kryemadhi i është bashkuar pak momente më parë protestës së thirrur nga opozita në Tiranë. Ajo është shprehur për gazetarët se sot...

Doli foto e Ilir Metës duke darkuar me Agron Nezën, reagon Berisha: Nuk më çudit, ai kishte…

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, gjatë konferencës së përjavshme me gazetarët është pyetur lidhur me foton që po qarkullon që prej ditës së...

“E kishte mik të mirë”, ish-e dashura e McGonigal jep detaje për takimin e tij me Ramën: Flisnin bashkë në telefon

Allison Guerriero, ish- e dashura që denoncoi ish-zyrtarin e FBI Charles McGonigal, ka dhënë detaje lidhur me takimin e tij me kryeministrin Edi Rama. Ajo...

New York Times: Të dhënat për dosjen “Muzin” në SHBA dolën nga zyra e Edi Ramës! Agron Neza ia transmetoi FBI, Dorian Duçka pagoi...

Gazeta më e madhe amerikane New York Times, ka përmendur kryeministrin Edi Rama dhe dy shtetasit e tjerë shqiptarë, Agron Neza dhe Dorian Duçka,...

Pse keni heshtur? Rama i përgjigjet Grida Dumës: McGonigal më erdhi vetë në zyrë, Agron Nezën ma prezantoi si mikun e tij! FBI nuk...

Kryeministri Edi Rama është shprehur mbrëmjen e sotme se ish-drejtori i FBI-së i arrestuar në Amerikë, ka shkuar në zyrën e tij për takim...

Lajmet e fundit