Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

agron manaj

“E gjeta poshtë linjës së tensionit”, kolegu tregon momentet e fundit të elektriçistit që vdiq dje: Dëgjova një shpërthim, Agronin ishte me tel në...

Adriatik Hasimi, një nga dy elektriçistët që u plagosën dje në Memaliaj ka treguar momentet e fundit me kolegun e tij Agron Manaj, i...

Elektriçistët i zuri korenti në Memaliaj, njëri vdiq, Policia arreston drejtorin e punimeve

Një 51 vjeçar nga Memaliaj është arrestuar nga Policia dhe akuzohet për veprën penale "Shkelja e rregullave të mbrojtjes në punë". Ai është me...

E rëndë/ Ra në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë në spital elektriçisti nga Memaliaj

Ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme njëri prej elektriçistëve, i cili ra në kontakt me energjinë elektrike në Memaliaj. Mësohet se Agron Manaj ka...

Lajmet e fundit