Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

agron kapllanaj

Ndryshime në selin e PD, Agron Kapllanaj komandohet kryetar i Partisë në Fier

Agron Kapllanaj është komanduar kryetar i Partisë Demokratike në Fier, deri në ristrukturimin e degës. Kapllanaj është një person i qëndrueshëm në Partinë Demokratike. Ai...

Pak vota e ndanë nga mandati i deputetit, Agron Kapllanaj “thumbon” rivalin e qytetit: Rama nuk i hapi listat se e dinte që mallakastriotët...

Kandidati i Partisë Demokratike në qarkun e Fierit, Agron Kapllanaj, ishte më i votuari në listën e PD në këtë qark me 9274 vota,...

Konflikt mes aleatëve demokratë, kandidati i PDIU ngre akuza: Po tjetërsohet vota për Agron Kapllanajn e PD! Do të thyejë herësin dhe të më...

Kandidati i PDIU Nustret Avdulla, i renditur i pesti në listën e PD në Fier ka ngritur akuza për aleatin e tij në këtë...

Betimi i kryebashkiakut të ri në Mallakastër, Agron Kapllanaj liron zyrën: Mandatim im mbaron këtu

Kryebashkiaku në ikje i Mallakastrës, Agron Kapllanaj ka liruar zyrën. Sot u betua në ambjentet e një shkolle kryetari i ri,...

Agron Kapllanaj bllokon bashkinë, betohet në ambjentet e shkollës kryetari i ri i Mallakastrës

Është konstituar sot këshilli i ri bashkiak i Mallakastrës, si dhe është betuar kryetari i ri, Qerim Ismailaj. Mësohet se betimi...

Thirrje për dhunë në zgjedhje, nën hetim kryebashkiaku i Mallakastrës

Kryetari i Bashkisë së Mallakastrës, Agron Kapllanaj është vënë nën hetim. Shkak për këtë është bërë thirrja e këtij të fundit...

‘Jam i gatshëm të hyj në burg’, Rama i përgjigjet kryebashkiakut të PD për bllokimin e zgjedhjeve, nuk kursen as Bylykbashin

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së kryebashkiakut të PD për Mallakastrën Agron Kapllanajt, i cili tha se është i gatshëm të futet...

Deklarata e fortë e kryebashkiakut të PD: Në 30 qershor do futem në burg, nuk do lejoj zgjedhje

'Në datën 30 unë dua të futem në burg. Nuk do të lejoj zgjedhje në Mallakastër sepse do të zbatoj ligjin. Do të...

Kryebashkiaku i Mallakastrës, Kapllanaj: Do futemi në zgjedhje dhe do të fitojmë, por jo në 30 qershor

Kryebashkiaku i Mallakastrës Agron Kapllanaj shprehet se ai dhe gjithë kandidatët e PD do të futen në zgjedhje dhe do të fitojnë, por jo...

Lajmet e fundit