Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

agron kapllanaj

“Ka qenë komunist”, Kapllanaj: Mbrëmë Berisha në orën 23:00 telefonoi ish kryetarin e PD në Fier dhe i tha…

Kreu i PD Lulzim Basha ndodhet në Fier, ku po mban fjalën kryetari i degës së PD, Fier Agron Kapllanaj. Ai në fjalën e tij...

Demokratët e Fierit nisen drejt selisë, i ndalon Luan Baçi: Nuk mund të thyejmë zyrat tona! Ekipe nga Tirana erdhën me kaçavida

Anëtarë dhe zyrtarë të Degës së PD në Fier, janë mbledhur pasditen e sotme para selisë dhe kanë tentuar të futen me forcë në...

Brava e derës së PD përfundon në Prokuroi, Policia e Fierit: Sekretari i demokratëve ka bërë kallëzim dje

Policia e Fierit njofton se ka dërguar për vlerësim në Prokurorinë e qytetit një kallëzim të bërë dje nga sekretari i Partisë Demokratike. Përfaqësuesi...

Ndryshimi i bravave të PD në Fier, kryetari Kapllanaj: Zyrat janë të demokratëve, Luan Baçi ka një vit që ka dhënë dorëheqjen

Agron Kapllanaj, kryetar i emëruar i Degës së PD në Fier, ka folur pas lajmit të pasdites së sotme se brava e jashtme e...

Basha e zëvendësoi me Agron Kapllanajn, Luan Baçi shkon në Policinë e Fierit: Na kanë ndërruar bravat e derës

Ish-kryetari i PD në Fier Luan Baçi, është paraqitur në Komisariatin e Policisë së qytetit pasi bravat e derës së jahstme të selisë së...

Ndryshime në selin e PD, Agron Kapllanaj komandohet kryetar i Partisë në Fier

Agron Kapllanaj është komanduar kryetar i Partisë Demokratike në Fier, deri në ristrukturimin e degës. Kapllanaj është një person i qëndrueshëm në Partinë Demokratike. Ai...

Pak vota e ndanë nga mandati i deputetit, Agron Kapllanaj “thumbon” rivalin e qytetit: Rama nuk i hapi listat se e dinte që mallakastriotët...

Kandidati i Partisë Demokratike në qarkun e Fierit, Agron Kapllanaj, ishte më i votuari në listën e PD në këtë qark me 9274 vota,...

Konflikt mes aleatëve demokratë, kandidati i PDIU ngre akuza: Po tjetërsohet vota për Agron Kapllanajn e PD! Do të thyejë herësin dhe të më...

Kandidati i PDIU Nustret Avdulla, i renditur i pesti në listën e PD në Fier ka ngritur akuza për aleatin e tij në këtë...

Betimi i kryebashkiakut të ri në Mallakastër, Agron Kapllanaj liron zyrën: Mandatim im mbaron këtu

Kryebashkiaku në ikje i Mallakastrës, Agron Kapllanaj ka liruar zyrën. Sot u betua në ambjentet e një shkolle kryetari i ri,...

Agron Kapllanaj bllokon bashkinë, betohet në ambjentet e shkollës kryetari i ri i Mallakastrës

Është konstituar sot këshilli i ri bashkiak i Mallakastrës, si dhe është betuar kryetari i ri, Qerim Ismailaj. Mësohet se betimi...

Lajmet e fundit