Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

Agron Gjekmarkaj

Analisti: Veprimet ‘humanitare’ të Metës, kalkulime të thella politike. Rama po sillet si në fushatë, llogarit çdo fjalë që thotë

Analisti Agron Gjekmarkaj ka thënë se pas veprimeve të presidentit në këto kohë pandemie, të cilat mund të duken si humanitare, gjithmonë përsa i...

Arben Ristani ‘kapet’ me analistin e djathtë: Në 2017 tha se lista e Bashës ishte e fëlliqur se nuk e kishte emrin për deputet,...

Arben Ristani i është përgjigjur gjerë e gjatë analistit të djathtë Agron Gjekmarkaj, pas kritikave të këtij të fundit ndaj ish-deputetit vetëm pse tha...

Deklarata e fortë e Gjekmarkajt: Me atë që i ka ndodhur Ilir Metës, nga nesër është president qesharak

Pedagogu dhe publicisti Agron Gjekmarkaj thotë se Ilir Meta nuk duhet të rrijë më në postin e presidentit, pas vendimit të Kolegjit Zgjedhor. ...

Thirrja e fortë Gjekmarkajt në median italiane: Të ndërhyjë Europa, ka rrezik për…

Pedagogu Agron Gjekmarkaj në një intervistë për gazetën italiane L’Osservatore Romano shpreh shqetësimin se nëse Europa nuk ndërhyn për të normalizuar situatën në Shqipëri,...

Fyerje mes Stefanit dhe Gjekmarkajt në emision: Je injorant, i paedukat

Diskutimi në studion e “Opinion” për lidhjet e Emiljano Shullazit me politikën, është kthyer me shpejtësi në sulme dhe fyerje mes të pranishmëve në studio. ...

Lajmet e fundit