Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

Agron Gjekmarkaj

Gjekmarkajt “s’i del e keqja” me Ramën: Do të bëj gjithçka për të mërzitur kryeministrin

Deputeti i ardhshëm i Kuvendit të Shqipërisë i dalë nga zgjedhjet e 25 prillit 2021, Agron Gjekmarkaj ka ripërsëritur se zgjedhjet parlamentare nuk do...

Gjekmarkaj bën analizë 1 javë pas zgjedhjeve: Ishin më të trukuarat në histori. Shteti u bë një me të fortët dhe vepruan si mafiozë

Deputeti i ardhshëm i Kuvendit të Shqipërisë, Agron Gjekmarkaj ka bërë një analizë të thellë një javë pas zgjedhjeve të 25 prillit 2021, ku...

A duhet të japë dorëheqjen Basha? Gjekmarkaj: Duhet të kishte një ekip më bindës, u tregua zemërgjerë me aleatët në Tiranë

Agron Gjekmarkaj, analist dhe tashmë deputet i Partisë Demokratike në Lezhë, thotë se Lulzim Basha duhet të kishte krijuar një ekip më bindës në...

Denoncon Gjekmarkaj: Këto zgjedhje NUK DO TË NJIHEN! Mafia bleu vota dhe trukoi frymën e lirë. Vullneti qytetar u deformua nga paratë e drogës

Një nga 140 deputetët e ardhshëm të parlamentit të shtatorit, Agron Gjekmarkaj ka denoncuar hapur përmes një shënimi në rrjete sociale deformimin e vullnetit...

Në Parlamentin e ri do jetë deputet i PD, por Agron Gjekmarkaj ka KATËR ditë “i zhdukur” nga ekranet! Çfarë ka ndodhur me analistin...

Agron Gjekmarkaj, analisti i njohur i ekraneve televizive ka karër ditë që është “fshehur” nga rrjetet sociale duke shmangur çdo dalje publike. Ndonëse ai arriti...

Rama në Lezhë: Ju thashë mos e votoni Frrok Frrokun, ju e votuat dhe ai vajti në burg. Sot u them mos votoni Mark...

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vizituar qytetin e Lezhës, ku ka bërë edhe prezantimin e kandidatëve për deputetë.Në fjalën e tij ai...

PLAS NË EMISION/ Patozi: Në 2017 i ankoheshe Ramës për Bashën se të la jashtë liste; Gjekmarkaj: Ordiner! Gjithë jetën ke qenë mediokër, s’të...

Një debat me tone të ashpra ka ndodhur mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story”, ku Astrit Patozi dhe Agron Gjekmarkaj nuk i kanë...

Topalli ia thotë “në sy” Gjekmarkajt: Nuk ke asnjë kontribut në PD! S’më bëjnë përshtypje fjalët e tua, ti ishe kandidat i Bashës dhe...

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim Jozefina Topalli është përfshirë në një debat të fortë me kandidatin e PD-së Agron Gjekmarkaj në emisionin “Real Story”.Ajo...

Agron Gjekmarkaj ‘shpërthen’ ndaj Ramës: Nuk ka mbajtur asnjë grua me shumë se 4 vjet, jo më të mbajë pushtetin 12 vjet! Mua dhe...

I dyti në listën e Partisë Demokratike në qarkun e Lezhës, Agron Gjekmarkaj i është përgjigjur sulmeve të kryeministrit Edi Rama, ku ironizoi me...

‘Ju merrni lekë nën dorë’, Rama DEBAT me analistin në emision: Ju të qeverisë merrni… (E PLOTË)

“Dua të lexoj diçka. Është e orës së fundit. Lombardia, rajoni më i pasur i Italisë, me shëndetësinë më ekselente. Nëse je asimptomatik, apo...

Lajmet e fundit