Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Agron Gjekmarkaj

Mësohet arsyeja, ja pse Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj nuk votuan për kreun e ri të Partisë Demokratike

Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj, dy deputetët e zgejdhur të PD-së në qarkun e Lezhës, nuk kanë votuar ditën e sotme për kreun e...

Në mbledhjen e PD kërkonte protesta popullore, Gjekmarkaj bën kthesën e papritur: Kuvendi nuk duhet bojkotuar, Basha nuk do e bejë

Deputeti i ardhshëm i Kuvendit të Shqipërisë, i dalë nga zgjedhjet e 25 prillit 2021 në qarkun e Lezhës, Agron Gjekmarkaj para disa javësh...

“Gjekmarkajn e injoroj”, Agron Shehaj: Lulzim Basha bëri sa mundi por nuk e besuan shqiptarët, nuk kam asgjë personale me të

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Agron Shehaj, ka folur mbrëmjen e sotme për humbjen e zgjehdjeve të 25 prillit.Ai tha në emisionin “Të...

Gjekmarkaj: Basha ka për detyrë të marrë mandatin dhe mbrojë partinë

Analisti Agron Gjekmarkaj ka folur sot për zgjedhjet për kryetar në PD. I ftuar në News24, Gjekmarkaj tha se Basha është dukshëm më fitues dhe...

Berisha “non-grata”, Gjekmarkaj: Rama shpreson të ketë një përplasje mes PD dhe SHBA

Deputeti i zgjedhur i PD-së në qarkun e Lezhës, Agron Gjekmarkaj ka folur sot mbi shpalljen “non-grata” të Sali Berishës në SHBA. I ftuar...

“Sot është një ditë e zezë”, Gjekmarkaj: Këto vite Berisha ka pasur vetëm Facebook-un si armë

Deputeti i ardhshëm i Kuvendit të Shqipërisë i dalë nga listat e PD në qarkun e Lezhës, Agron Gjekmarkaj, ka komentuar vendimin e DASH,...

Agron Gjekmarkaj: Berisha nuk është model i luftës antikorrupsion, ministrat kanë përfituar prej tij. Sot janë fshehur si lepuj e s’thonë një fjalë

Agron Gjekmarkaj, kandidat fitues i PD në zgjedhjet e 25 prillit, thotë se në mendimin e tij ish-kryeministri Sali Berisha nuk është modeli i...

Gjekmarkaj nuk përmbahet: Horrat, batakçinjtë, laramanët e PS fituan hajdutçe, por është fitore e përkohshme!

Deputeti i ardhshëm i PD-së, i dalë nga zgjedhjet e 25 prillit nga qarku i Lezhës, Agron Gjekmarkaj tha sot në “Open” se PD...

“Eja bashkëpunojmë”, Gjekmarkaj “ZBULON” çfarë kërkon Basha nga Rama: Qeveri teknike dhe…

Deputeti i ardhshëm në Kuvendin e Shqipërisë, i dalë nga zgjedhjet e 25 prillit për qarkun e Lezhës, Agron Gjekmakaj, i pyetur në lidhje...

Gjekmarkaj: Unë besoj se qeveria do dalë të kërkojë falje, do pranojë që i ka vjedhur votat dhe do tërhiqet. Përndryshe ka revolta POPULLORE

Deputeti i ardhshëm i Kuvendit të Shqipërisë, Agron Gjekmarkaj shprehet besimplotë se qeveria me në krye Edi Ramën do të dalë dhe të kërkojë...

Lajmet e fundit