Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

Agron Gjeklmarkaj

“PD ligjore me kandidatët e saj në zgjedhjet lokale”, 6 deputetë reagojnë pas deklaratës së Alibeajt, Gjekmarkaj: S’kemi marrë vendim grupi

Pas deklaratës së kreut të Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj se PD do të ketë kandidatët e saj në zgjedhjet e vitit...

Yuri Kim takohet me Nikollën dhe Gjekmarkajn: Do të mbështesim të gjithë drejtuesit legjitimë që luftojnë korrupsionin

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, është takuar këtë të mërkurë me kryetaren e Kuvendit, Lindita Nikolla dhe nenkryetarin Agron Gjekmarkaj. Diplomatja amerikane tha...

Gjekmarkaj paralajmëron: Në shtator nis “loja e nxehtë” politike, pres protesta…

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj,ka folur për situatën politike dhe atë se çfarë pritet të ndodhë në shtator me politikën në vendin tonë. Ai...

“Më tha ma va fanc*lo”/ Evi Kokalari akuzoi  Gjekmarkajn se e ofendoi në aeroport, reagon deputeti: S’e njoh zonjën, grua shqiptare apo nuse e një...

Aktivistja Evi Kokalari tregoi një ditë më parë se ka patur një përplasje verbale me deputetin Agron Gjekmarkaj në aeroportin e Nju Jorkut teksa...

“Kam bërë dy-tre punë se s’më dilte rroga”, Gjekmarkaj i shqetësuar për rrogat e pedagogëve, Kushi ia kalon “topin” universiteteve: Ligji i ri…

Debate ka pasur edhe në Komisionin  për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik, ku po flitet për buxhetin e vitit 2022. Deputeti i opozitës Agron...

Lajmet e fundit