Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

agron duka

Paloka i zhgënjyer: Më surprizoi urimi i Agron Dukës për fitoren e PS! E kam mik, por…

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka thënë disi i zhgënjyer se është surprizuar nga urimi që bëri pak ditë më parë kreu i PAA-së,...

Paloka bën deklaratën e fortë: Takimet e PS bëheshin në kompleksin GOLDEN ku u vra Jan Prenga. Vangjush Dako dilte natën se ka probleme...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka deklaruar mbrëmjen e sotme se PD nuk do t’i njohë zgjedhjet e 25 prillit, pasi sipas tyre...

“Marr përsipër gabimet, i uroj Ramës fitoren, nuk doja të dorëzonim mandatet, por iu binda Bashës”, Agron DUKA i pari nga opozita që pranon...

Agron Duka, kryetar i PAA-së, është i pari aleat i Lulzim Bashës që pranon rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit dhe uron kryeministrin Edi...

Agron Duka: Opozita do fitojë bindshëm! Në takimet e mia, edhe socialistët e dinë se PS-së i shërben rotacioni politik

Kreu i PAA Agron Duka thotë se, opozita e bashkuar do t’i fitojë bindshëm këto zgjedhje. Sipas tij, edhe socialistët vetë janë të bindur...

Surprizon Agron Duka në Fiks Fare: Nuk e di a do më votojë gruaja, flet me sms me të vëllain (Lefter Kokën). Dolli me...

Agron Duka, kryetar I PAA u shfaq dje në një format televiziv të njohur Fiks Fare, me nota humori për të bërë një përmbledhje...

“Janë dy persona që blejnë vota”, paralajmërim i Agron Dukës: PD do të dalë së shpejti me emra

Kreu i Partisë Agrare Ambientalise, Agron Duka foli mbnrëmjen e sotme për rrezikun e vjedhjes së votave në qarkun e Durrësit, ku tha se...

Duka takimi me përfaqësues të ODHIR: PAA jashtë koalicionit, nuk ka asnjë siguri për numrin e votave, Shqipëria vuan nga vjedhja e votave

Kryetari i PAA-së, Agron Duka, ditën e sotme ka zhvilluar një takim me Përfaqësuesit e OSCE/ODHIR në Shqipëri. Bëhet me dije se në fokus të...

Agron Duka përshëndet qendrimin e Matthew Palmer pas bisedës me liderët politikë: SHBA kërkon zgjedhje të lira dhe të ndershme, mesazhi është i qartë

Kreu i PAA, Agron Duka ka përshëndetur qendrimin e zv.ndihmës-sekretarit të shtetit z. Palmer, që pas bisedimeve me krerë të shtetit dhe politikës, kërkon...

Gon Duka hapje madhështore të fushatës në Shijak, me muzikë dhe fishekzjarre mbledh ‘më shumë’ simpatizantë se Basha (VIDEO)

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron duka ka bërë sot një hapje madhështore të fushatës së tij në Shijak të Durrësit. Në "shtëpinë e...

“Ministër Bujqësie në shekullin e 5-të”, Agron Duka i përgjigjet Ramës: Të të rrojë kosherja se bletët të kanë ikur

Kryetari i PAA-së Agron Duka i është përgjigjur sulmeve të kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit gjatë një takimi me qytetarët në Krujë...

Lajmet e fundit