Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

agjencia e mbikqyrjes policore

Ardi Veliu në krye të AMP-së, Noka: Vendim provokativ dhe i rrezikshëm

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Flamur Noka, ka hedhur akuza në drejtim të Ardi Veliut, i cili pak ditë më parë është emëruar në...

Agjencia Policore nis verifikimet për efektiven e Elbasanit: Përdori gjuhë fyese, e kemi parë dhe me gjarpër nëpër intervista

Anisa Kostani, policja nga Elbasani që u bë e famshme për gjarprin që mbante si kafshë shtëpiake, ka fyer dje punonjësit e medias sepse,...

Favorizuan kompanitë për tendera dhe morën lekët e kolegëve, Agjencia e Mbikqyrjes Policore prangos 14 policë e juristë në Shkodër (EMRAT-AKUZA)

Agjencia e Mbikqyrjes Policore zbardh operacionin e zhvilluar në SHkodër ku janë arrestuar 14 efektivë policie, mes tyre juristë, inxhinierë dhe auditues nga Drejtoria...

Vrasja e policit ne Komisariat dhe plagosja e qytetarit nga efektivi i FNSH, Agjencia e Mbikqyrjes Policore ngre 2 grupe hetimore

Agjencia e Mbikqyrjes Policore ka ngritur dy grupe të posaçme hetimore për zbardhjen e ngjarjeve ku janë të përfshirë punonjës policie. Mbrëmjen e djeshme punonjësi...

PLUMBI I ARTË/ “Kokat” e krimit nuk u kapën, Agjencia e Mbikqyrjes Policore nis hetimet nëse ka patur rrjedhje informacioni

Agjencia e Mbikqyrjes Policore ka nisur hetimet nëse ka patur rrjedhje informacioni për operacionin “Plumbi i Artë” i zhvilluar ditën e djeshme nga SPAK,...

Arratisja e të riut me pranga në duar nga Gjykata e Korçës, nisin hetimet për 4 punonjësit e policisë

Agjencia e Mbikqyrjes Policore ka nisur hetimin për 4 punonjës policie, të cilët akuzohen për “Shpërdorim detyre”, pas arratisjes së 21 vjeçarit Kristjan Medollit...

Agjencia e Mbikqyrjes Policore bën bilancin e Prillit: 42 efektivë shkojnë në Prokurori! Qytetarët mbi 200 ankesa, kryeson patrulla dhe rrugorja

Agjencia e Mbikqyrjes Policore ka bërë publik bilancin e muajit Prill, për veprimtarinë dhe çështjet e trajtuara prej saj. Në lidhje veprimet hetimore, bëhet...

Agjencia e Mbikqyrjes Policore zbardh ngjarjen e Kavajës: Ja çfarë e shkaktoi vdekjen e Ilvi Metës

Agjencia e Mbikqyrjes Policore (AMP) ka reaguar sot për vdekjen e 31 vjeçarit Ilvi Meta i cili u vetëvra në ambientet e Komisiariatit të...

Nuk regjistronin kriminelët në sistemin TIMS, Agjencia e Mbikqyrjes Policore zbardh operacionin në Morinë dhe nxjerr 34 efektivët e ndaluar (E PLOTË)

Agjencia e Mbikqyrjes Policore (AMP) zbardh operacionin e zhvilluar sot në Doganën e Morinës, ku u ndaluan 34 efektivë të Policisë, të cilët dyshohet...

Agjencia e Mbikqyrjes Policore prangos dy efektivët e Rrugores në Tiranë: Kapnin shoferët me RADAR, nuk i gjobisnin por merrnin PARA

Dy efektivë të Policisë Rrugore në Tiranë janë prangosur nga Agjencia e Mbikqyrjes Policore (ish-SHÇBA), si të dyshuar për veprat penale “Korrupsion pasiv i...

Lajmet e fundit