Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

agjencia e mbikqyerjes policore

Ministri Çuçi në Komisionin e Ligjeve: Transformohet SHÇBA-ja, do quhet Agjencia e Mbikqyrjes Policore! Ja kë do hetojë

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, është duke prezantuar në Komisionin e Ligjeve projektligjin për transformimin e Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA),...

Lajmet e fundit