Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

agim doci

Agim Doçi: Luiz Ejlli më imiton në çdo gjë, por unë jam i paimitueshëm!

Autori i njohur i shumë këngëve shqiptare, Agim Doçi ka bërë një koment për banorin e shumëpërfolur të “Big BrotherVip”, Luiz Ejlli. Poeti u shpreh...

Debati për skulpturën e Skënderbeut, Agim Doçi: Kur e pashë thashë është me Covid, duket sikur i ka rënë veremi…

Poeti i njohur shqiptar Agim Doçi ka ironizuar punën e skulptorit Sinan Aliaj, dy shtatoret e “famshme” të Skënderbeut dhe Adem Jasharit të vendosura...

“Suus nuk është këngë”, Agim Doçi shpjegon si na përfaqësoi në Eurovizion Rona Nishliu

Autori i njohur i shumë këngëve shqiptare, Agim Doçi ka thënë se përfaqësimi në Eurovizion me Rona Nishliun nuk ka qenë me një këngë,...

Vdekja e ‘DEDËS’/ Ngjeth e emocionon poeti Agim Doçi, reciton i prekur: Po unë Rikard ku t’i çoj LOTËT?!

Poeti Agim Doçi i ka dedikuar disa vargje të madhit Rikard Ljarja i cili u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare pas një sëmundje...

Agim Doçi humor me Kujtim Gjuzin: A mban mend në fëmijëri se mos të ka rënë kali me shqelm mor burrë. Deputeti: Unë e...

Poeti i njohur Agim Doçi është i ftuar mbrëmjen e sotme ne emisonin '360Gradë' së bashku me një disa të ftuar të tjerë, mes...

“Protesta e PD dështoi”, Agim Doçi: Vetëm kuksianët dinë t’ia bëjnë rrup-sup qeverisë

Poeti dhe autori i njohur shqiptar Agim Doçi komenton protestën e opozitës për dorëheqjen e ministrit të Brendshmë, dhe shprehet se dështoi. ...

Doçi: Pas Fatmirit, do t’i vërsulen Gramozit…Është lojë e rafinuar

Poeti Agim Doçi shprehet se po dëmtohet imazhi i Shqipërisë me akuzat e shpërthyera së fundmi ndaj ministrit të Brendshëm. I ftuar...

Poeti shqiptar: 87% e ministrave janë katunarë

87 për qind e ministrave shqiptarë janë katundarë, kështu shprehet poeti i njohur Agim Doçi, i nisur nga etiketimet të rishfaqur së fundmi pas...

“E keni peshqesh nga Himara”, plas në doganat greke, ndalohen shqiptarët të kalojnë kufirin: Të thirret Bushati, Çako e Xhafaj

Radhë të gjata në doganën e Kakavijës dhe Kapshticës. Dhjetëra e qindra qytetarë shqiptarë presin në dogana për shkak të rradhëve të gjata për...

Lajmet e fundit