Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

agim cako

Kush është biznesmeni i naftës ‘i shpallur në kërkim për evazion fiskal’ që i ofroi punë ish-kreut të bandës së Durrësit

Pas lirimit nga burgu të ish-kreut të bandës së Durrësit Endrit Dokle i cili ishte dënuar me burgim të përjetshëm për disa vrasje dhe...

Lajmet e fundit