Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

Agim Asllani

Ndalimi i shoferëve, ambasadori Dervishi: Nuk bëhej fjalë për “Shqipërinë e Madhe”. Publikohet foto e hartës që trembi grekët

Reagon ambasadori ynë në Athinë, Dashnor Dervishi në lidhje me ndalimin dje të dy shoferëve, Altin Tafa dhe Agim Asllani nga autoritetet greke, pasi...

Lajmet e fundit