Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Agim Ademi

Kërcënoi me vdekje dhe dhunë, dënohet me burg babai i Capital T

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Agim Ademi, njëherazi dhe babai i reperit shqiptar Trim Ademi i njohur ndryshe edhe si Capital...

Lajmet e fundit