Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

afrike

Jeta e moderatores në Afrikë: Mamit i pëlqen që të kem një partner me ngjyrë dhe një fëmijë mulat

Einxhel Shkira është një ndër vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar dhe çdo deklaratë e saja gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve. Moderatorja që...

Ndahet nga jeta në moshë të re ILIR DASHI, ish-aktori, ish-biznesmeni, ish-politikani, prej më shumë se një viti jetonte në Afrikë

Kush e ka takuar njëherë në jetë, nuk ka pasur mundësi të mos mendojë se do të miqësohej shumë shpejt me Ilir Dashin, djalin...

Me pushime në Afrikë, Einxhel poston foto me bikini dhe i vë “flakën” rrjetit

Einxhel Shkira është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe njihet për karakterin e saj të veçantë. Moderatorja është shumë aktive në rrjetet...

Vajza afrikane trembet kur sheh një djalë të bardhë për herë të parë, kujton se është fantazëm që do ta hajë

Një video e publikuar para disa ditësh në rrjete sociale tashmë është bërë virale në të gjithë botën. Një moment gazmor, emocionues, por edhe...

Terroristët futen natën në fshat dhe vrasin 100 banorë, autoritetet në Afrikë akuzojnë Shtetin Islamik

Të paktën 100 persona mbetën të vrarë gjatë një sulmi me armë në një fshat në veri të Burkina Fasos, në Afrikë. Lajmi është...

Vrasje MAKABRE në Afrikë/ 3-vjeçarin e gjejnë të vdekur me një gozhdë në kokë, sytë e hequr dhe organet gjenitale të gjymtuara

Një vrasje brutale dhe e tmerrshme ka ndodhur në Afrikën e Jugut. Një fëmijë 3 vjeç u gjet i vdekur me...

Adolf Hitleri fiton zgjedhjet në vendin afrikan, politikani me emrin e ish-udhëheqësit nazist premton: Nuk do të përpiqem të dominoj botën

Një politikan me emrin e Adolf Hitlerit ka fituar zgjedhjet në Namibiane, por ka thënë se nuk ka planë për dominimin e botës. ...

Skena apokaliptike, ‘përgjaket’ qielli nga stuhia e rërës në qytetin afrikan, bëhet flakë i kuq (FOTO-VIDEO)

Skena apokaliptike u filmuan në një qytet të Afrikës Perëndimore ndërsa një stuhi e madhe rëre përfshiu rajonin, duke e kthyer qiellin në ngjyrë...

Nuk mjafton koronavirusi, karkalecat vdekjeprurës ‘pushtojnë’ Afrikën

Kontinenti afrikan po përballet me një kërcënim të madh nga një vale e dytë karkalecash këtë vit, e cila sipas ekspertëve është parashikuar të...

Sulm në një kishë, 24 të vdekur, 18 të pagosur

Një sulm ka ndodhur në kishën Burkina Faso, në Afrikë. 24 të vdekur dhe 18 të plagosur ka qenë bilanci nga...

Lajmet e fundit