Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Afera 430 milion euro

“Vjedhje 430 milion euro?” Balluku: Ku e keni gjetur këtë shifër? U shqetësova dhe pashë kontratat, nuk dilte në asnjë vend

Ministrja e Energjisë dhe Infrastukturës, Belinda Balluku është duke dëshmuar në komisionin hetimor për inceneratorët lidhur me kontratën e Bashkisë së Durrësit për depozitimin...

Lajmet e fundit