Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

afati i aplikimeve

Zgjedhjet e kryetarëve në 61 degët e PS, shtyhet afati i aplikimeve deri në 31 maj

Partia Socialiste ka shtyrë deri në datën 31 maj afatin e aplikimeve dhe propozimeve për zgjedhjet, për kryetarët e 61 degëve të partisë në...

Lajmet e fundit