Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

aeroporti

Dy shtetas me origjinë iraniane të shtrirë në dysheme duke pritur, gazetari publikon videon: Kanë 40 orë tranzit në Shqipëri

Gazetari Gjergji Thanasi së fundmi në llogarinë e tij në “Facebook” ka publikuar një video ku tregon se si dy shtetas gjermanë me origjinë...

Si ndryshoi tregun blerja e aeroportit të Rinasit nga “Kastrati Group”, nga Tirana në Paris, Milano, Londër e Abu Dabi me 20 euro

Linja direkte low cost Wizz air ka “lëshuar në dysheme” çmimet e biletave të avionëve nga dhe/ drejt Tiranës menjëherë pas ndryshimit të pronësisë...

VIDEO/ Ushtria ukrainase rimerr nën kontroll qytetin Mykolaiv dhe aeroportin e Kulbakonos

Ushtria ukrainase ka marrë nën kontroll qytetin jugor të Mykolaiv-it dhe aeroportin e Kulbakonos. Lajmin e ka dhënë zyrtari i qeverisë ukrainase Andriy Yakobchuk, i...

PËRDITËSIMI I FUNDIT: Çfarë po ndodh në Ukrainë, rusët marrin aeroportin e Kievit, BE ngrinë asetet e Putin dhe Lavrov

Gjërat po ecin me shpejtësi në Ukrainë. Trupat ushtarake ruse raportohet se kanë hyrë në Kiev dhe kanë marrë kontrollin e aeroportit kryesor Hostomel,...

Rusia merr aeroportin pranë Kievit, mediat britanike raportojnë 450 rusë të vrarë dhe 194 ukrainas

Ministri i Forcave të Armatosura të Mbretërisë së Bashkuar, James Heappey, ka bërë me dije se 450 ushtarë rusë dhe 194 ukrainas, përfshirë dhe...

Do udhëtoni drejt Gjermanisë? Njoftimi i rëndësishëm, çfarë duhet të keni me vete

Të gjithë personat të cilët dëshirojnë të udhëtojnë drejt Gjermanisë duhet të kenë me vete certefikatën e vaksinës. Këtë lajm e ka bërë me dije...

Aeroporti “Nënë Tereza” bën njoftimin e rëndësishëm: Të gjithë ata që duan të shkojnë në Francë duhet të kenë…

Të gjithë ata persona të cilët dëshirojnë të udhëtojnë drejt Francës duhet të kenë më vete pasaportën e vaksinimit, testin e PCR dhe një...

Shpërthimi në Afganistan, Ambasada e SHBA-së paralajmëron qytetarët: Do të ketë sulm tjetër, qëndroni larg aeroportit të Kabulit

Ambasada amerikane në Kabul përmes një njoftimi zyrtar ka paralajmëruar pëër një sulm të ri në aeroportin e Kabulit. Ata i kanë bërë thirrje...

Shpërthim i fuqishëm në Aeroportin e Kabulit, nuk dihet numri i viktimave, Pentagoni njofton Presidentin Joe Biden

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pak më parë në aeroportin e Kabulit, "Hamid Karzai International Airport", shkruan newsbomb.al. Deri tani nuk dihet numri...

“Në nëntor nisin punimet për aeroportin e Vlorës”, Balluku: Do të jetë më i madhi në Shqipëri

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku ka bërë me dije se në muajin nëntor do të fillojë puna për ndërtimin e aeroportit të...

Lajmet e fundit