Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

aeroporti vlores

“Vijon puna”, Rama publikon pamje nga aeroporti i Vlorës

Kryeministri Edi Rama ka ndarë pamje nga pista e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës. Rama ka ndarë video dhe shkruan se vijon puna në Aeroportin...

Komitet i Konventës së Bernës kërkon pezullimin e punimeve për aeroportin e Vlorës

Komiteti i Përhershëm i Konventës së Bernës u kërkoi autoriteteve shqiptare pezullimin e punimeve për ndërtimin e Aeroportit të Vlorës dhe ndërmarrjen e një...

“Përfundoi shtresa e parë e pistës”, Rama publikon pamje nga aeroporti i Vlorës

Kryeministri Edi Rama ka ndarë pamje nga pista e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës. Rama ka ndarë video dhe shkruan se ka përfunduar shtresa e...

Lajmet e fundit