Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

aeroporti nene tereza

Hila i tmerruar nga ulja e avionit: Era dhe shiu na shkundën si lecka…takuam tokën pas tentativës së dytë

Analisti Dritan Hila sot nuk ka bërë statusin e tij të zakonshëm, të kritikave ndaj qeverisë, por ka treguar një nga përvojat e tij...

Lajmet e fundit