Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

aeroporti i londres

Alarm për bombë në aeroportin e Londrës, gjendet një pako e dyshimtë në zonën e sigurisë, evakuohen pasagjerët dhe personeli

Aeroporti "Stansted" në Londër është evakuuar pasi autoritetet gjetën një pako të dyshimtë në zonën e sigurisë. Pasagjerët që do udhëtonin u evakuuan pjesërisht...

Alarmohet aeroporti i Londrës, vetëvritet princi saudit (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në aeroportin ndërkombëtar të Londrës, ku një  princ saudit është hedhur nga një lartësi e konsiderueshme, duke gjetur...

Lajmet e fundit