Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

aeroporti i kukesit

Hiqet ekskluziviteti i “Rinasit”, Haxhinasto: Shumë shpejt nisin fluturimet nga aeroporti i Kukësit

Ministri i Transportit dhe Infrastukturës, Edmond Haxhinasto, gjatë një konference për media, ka njoftuar për nënshkrimin e një marrëveshje të re për heqjen e...

Lajmet e fundit