Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

aeroporti i kukesit

Sot ulet avioni i parë nga Londra në Aeroportin e Kukësit

Ditën e sotme do të zhvillohet fluturimi i parë në Aeroportin e Kukësit, “Zayed” (Flatrat e Veriut). Lajmin e bëri me dije ditën e djeshme...

Nesër fluturimi i parë në Aeroportin e Kukësit, Rama publikon VIDEON: Pasagjerët VIP, çunat çamarrokë të fejsbukut nga Londra

Kryeministri Rama publikon një video të Aeroportit të Kukësit, ku nesër (18 prill) është lajmëruar se do të bëhet fluturimi i parë dhe aty...

Spekulimet për EMRIN e Aeroportit të Kukësit, domethënia e veçantë e “Zayed” dhe inagurimi që i bëri Meta e Basha në vitin 2010

Aeroporti i Kukësit pritet të hapet javën tjetër. Të paktën kështu është deklaruar dhe premtuar nga Qeveria dhe kryeministri Edi Rama, shkruan newsbomb.al. Ai...

Rama poston foton nga aeroporti i Kukësit: O çunat e Londrës bëhuni gati, jo më punë muajsh

Kryeministri Edi Rama gjatë orëve të vona të mbrëmjen së djeshme ka postuar pamje nga punimet që bëhen në aeroportin e Kuksit. Rama ka postuar...

Rama publikon pamjet nga aeroporti i Kukësit dhe zbulon emrin e veçantë që do të marrë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një video nga aeroporti i Kukësit, i cili është në ndërtim.Ai ka zbuluar edhe emrin e...

Këshilli i Ministrave merr vendimin për krijimin e doganës në Aeroportin e Kukësit, avioni i parë ngrihet në 18 prill

Këshilli i Ministrave ka vendosur krijimin e zonës doganore në Aeroportin e Kukësit, i cili do të fillojë aktivitetin në 18 prill, kur do...

Aksident i rëndë gjatë ndërtimit të Aeroportit të Kukësit, kamioni përplas për vdekje punëtorin

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur gjatë punimeve për ndërtimin e Aeroportit të Kukësit. Një punëtor ka ndërruar jetë...

‘Fluturim falas për ata që më kanë sharë nga Londra’, Rama i dedikon video atyre që e kanë përqeshur për Aeroportin e Kukësit

Kryeministri Edi Rama u ka dedikuar një video të gjithë atyre që e kanë përqeshur për Aeroportin e Kukësit. Në video...

Rama nxjerr VIDEO: Si do duket terminali i pasagjerëve në aeroportin e Kukësit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë mëngjes videon e projektit nga aeroporti i Kukësit. Në videon 3D shfaqet terminali i pasagjerëve,...

Ish-deputeti publikon SHIFRAT zyrtare, zbulon ‘gënjeshtrën e tmerrshme’ të Ramës

Ish-deputeti i LSI Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave të Ramës se me ndërtimin e aeroportit të Kukësit do të hapen 12 mijë vende...

Lajmet e fundit