Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

aeroporti i kukesit

“Fluturim të çmendurish”, eksperti i Aviacionit: Kodi i AAC i ndalon fluturimet lokale, Kryeministri dhe ministrja e pshurrën!

Eksperti i Aviacionit Civil Dritan Goxhaj e quan “fluturim të çmendurish” uljen e avionit të “Air Albania” dje në Kukës, me disa emigrantë shqiptarë...

Vajza e Lasgush Poradecit e emocionuar: Më gufon zemra kur shikoj avionin me emrin e babait tim që sjell vaksina, vjen nga Londra dhe...

Ditën e sotme u inagurua aeroporti i r ii Kukësit, ku avioni “Lasgushi” i nisur nga Londra u ul fillimisht në Rinas dhe më...

“Dua t’i çoj një përqafim vëllait tim”, Ramës i kthen përgjigje djali i Hashim Thaçit: Babi përcjell me shumë gëzim sukseset tuaja në Shqipëri,...

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në inagurimin e aeroportit të Kukësit ka folur edhe për ish-presidentin e Kosovës Hashim Thaçi, i cili...

Rama publikon momente nga fluturimi drejt Kukësit, në avion gjen “adashin”: Ky është Edi Rama i PD-së, edhe Tropojën unë do e bëj se...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar videon me momentet nga fluturimi i parë nga Rinasi drejt aeroportit të Kukësit.Në avion ai ka gjetur edhe adashin...

PD këmbëngul për aeroportin e Kukësit: Tjetër premtim i pambajtur i Ramës, avioni u ul fillimisht në Rinas pasi aeroporti nuk ka certifikatë sigurie

Partia Demokratike ka reaguar pas inagurimit që kryeministri Rama bëri për aeroportin e Kukësit.Sipas PD, ky ishte një tjetër premtim i pambajtur i Ramës,...

Rama tregon pse aeroporti i Kukësit mori emrin “Zayed”: Ky është vend kujtese, këtu u ngritën çadrat e atyre që u shpërngulën me dhunë…

Kryeministri Edi Rama në inagurimin e aeroportit të Kukësit ka treguar se përse ky aeroport ka marrë emrin Zayed.Ai tha se ky aeroport është...

“Njëri e kishte emrin Edi Rama dhe ishte me PD”, Rama tregon çfarë i thanë kuksianët në aeroplan

Kryeministri Edi Rama mbërriti sot në Kukës, përmes fluturimit të parë nga aeroporti i Nënë Terezës. Rama tha se gjatë fluturimit ishte ndeshur me skepticizmin...

Terreni i vështirë malor? Avioni që u nis nga Rinasi për në Kukës i bie nga Kosova, çfarë ndodhi me fluturimin e parë drejt...

Ditën e sotme është ulur në aeroportin e ri të Kukësit avioni i parë “Air Albania”, i cili u nis nga Londra, ndaloi në...

Rama i bashkohet “çunave çamarrokë” në avion, nisen drejt Kukësit me “Air Albania” (Video)

Kryeministri Edi Rama i është bashkuar pasagjerëve shqiptarë që kanë mbërritur nga Londra me “Air Albania”, për të udhëtuar për herë të parë drejt...

Sot do ulet avioni i parë në “Zayed”, Rama: Pas pak, zbresim këtu, në Kukës

Sot do të zhvillohet fluturimi i parë në Aeroportin e Kukësit, “Zayed” (Flatrat e Veriut). Siç u tha edhe më herët do të jetë kryeministri...

Lajmet e fundit