Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

aeroporti i kukesit

ZBULOHET ARSYEJA/ Udhëtimi i parë në 15 korrik, por në aeroprotin e Kukësit kanë filluar të ulen avionët private

Aeroporti i Kukësit do të nsië fluturimet në datën 15 korrik drejt Zyrihut dhe Stambollit, me lajmin që u bë i ditur nga kryeministri...

Nisja e fluturimeve nga Aeroporti i Kukësit, ja kur do udhëtojnë pasagjerët e parë nga dhe drejt Zyrihut e Stambollit, në Zvicër shiten të...

Kryeministri Edi Rama dha dje lajmin se shumë shpejt do të nisin fluturimet e para nga Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit, i inaguruar disa ditë...

Rama jep lajmin e madh për “Flatrat e Veriut”: Duke filluar nga 15 korriku, fluturime direkt nga Kukësi drejt Stambollit dhe Zyrihu

Aeroporti “Flatrat e Veriut” në Kukës ka marrë licensimet e duhura dhe do të fillojë fluturimet nga Kukësi drejt Zyrihut dhe Stambollit duke filluar...

Meta për Aeroportin e Kukësit: Gënjeshtra! U ndërtua kur isha unë kryeministër, i vura dhe emrin e mikut të shqiptarëve

Presidenti Ilir Meta ka komentuar hapjen e aeroportit të ri të Kukësit, dhe uljen e aeroplanit të parë në këtë aeroport të rikonstruktuar. Meta i...

“Fluturim të çmendurish”, eksperti i Aviacionit: Kodi i AAC i ndalon fluturimet lokale, Kryeministri dhe ministrja e pshurrën!

Eksperti i Aviacionit Civil Dritan Goxhaj e quan “fluturim të çmendurish” uljen e avionit të “Air Albania” dje në Kukës, me disa emigrantë shqiptarë...

Vajza e Lasgush Poradecit e emocionuar: Më gufon zemra kur shikoj avionin me emrin e babait tim që sjell vaksina, vjen nga Londra dhe...

Ditën e sotme u inagurua aeroporti i r ii Kukësit, ku avioni “Lasgushi” i nisur nga Londra u ul fillimisht në Rinas dhe më...

“Dua t’i çoj një përqafim vëllait tim”, Ramës i kthen përgjigje djali i Hashim Thaçit: Babi përcjell me shumë gëzim sukseset tuaja në Shqipëri,...

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në inagurimin e aeroportit të Kukësit ka folur edhe për ish-presidentin e Kosovës Hashim Thaçi, i cili...

Rama publikon momente nga fluturimi drejt Kukësit, në avion gjen “adashin”: Ky është Edi Rama i PD-së, edhe Tropojën unë do e bëj se...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar videon me momentet nga fluturimi i parë nga Rinasi drejt aeroportit të Kukësit.Në avion ai ka gjetur edhe adashin...

PD këmbëngul për aeroportin e Kukësit: Tjetër premtim i pambajtur i Ramës, avioni u ul fillimisht në Rinas pasi aeroporti nuk ka certifikatë sigurie

Partia Demokratike ka reaguar pas inagurimit që kryeministri Rama bëri për aeroportin e Kukësit.Sipas PD, ky ishte një tjetër premtim i pambajtur i Ramës,...

Rama tregon pse aeroporti i Kukësit mori emrin “Zayed”: Ky është vend kujtese, këtu u ngritën çadrat e atyre që u shpërngulën me dhunë…

Kryeministri Edi Rama në inagurimin e aeroportit të Kukësit ka treguar se përse ky aeroport ka marrë emrin Zayed.Ai tha se ky aeroport është...

Lajmet e fundit