Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

aeroporte

Rama flet për investimet në mandatin e tretë: Aeroporti i Tiranës do bëhet me 2 terminale, portin e Lezhës do ta kthejmë në turistik,...

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vizituar qytetin e Lezhës, ku në fjalën e tij para qytetarëve ka treguar planet për hapjen e...

Haxhinasto takon Vlahutin: Marrëveshje me Malin e Zi për hekurudhat

Ministri Transportit dhe Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto, është takuar me ambasadoren e Bashkimit Europian në Tiranë, Romana Vlahutin. Çështja kryesore e takimit, ishte përgatitja për...

Lajmet e fundit