Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

adrola dushi

“Ujë e sapun”, Adrola Dushi shfaqet pa pikë grimi, ja si duket modelja ”natyrale”

Adrola Dushi ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me postimin e fundit në Instastory. Bukuroshja ka publikuar një foto, ku shfaqet pa make up, thënë ndryshe...

Me fustan të çarë dhe ngjitur pas trupit, Adrola Dushi vjen tepër sensuale me imazhin e fundit (FOTO)

Adrola Dushi është një ndër personazhet më të komentuar dhe të pëlqyer nga publiku shqiptar dhe jo vetëm. Modelja është shumë aktivbe në rrjetet sociale,...

Ish-partneri i Adrola Dushit konfirmon romancën e re, publikon fotot nga makina

Prej vitesh është përfolur në media ndarja e modeles së njohur Adrola Dushi nga bashkëshorti i saj, por duket se Adisi ka konfirmuar një...

Adrola Dushi pozon e shtrirë në rërë, duket tepër sensuale me bikini të bardha

Ish-Miss Shqipëria, Adrola Dushi është një ndër personazhet më të ndjekura dhe më të komentuara në medien rozë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale,...

Me fustan të shkurtër, Adrola Dushi shfaqet tepër sensuale në ditën e ditëlindjes (FOTO)

Modelja e njohur Adrola Dushi është një ndër vajzat më simpatike dhe më të pëlqyera në botën e modeling-ut. Bukuroshja zeshkane sot feston ditëlindjen...

Kaloi natën me Capital T? Nuk ka më dyshime, reagon për herë të parë Adrola Dushi, sqaron njëherë e mirë ndjekësit

Mjaftoi një foto e Adrolës me një super buqetë me lule dhe portalet u mbushën me lajmin se “Adrola dhe Capital T kanë kaluar...

Revoltohet modelja Adrola Dushi, ka një mesazh për të gjithë ata që mundohen ta gënjejnë në sy

Modelja e njohur Adrola Dushi është shprehur e revoltuar në rrjetet sociale. Teksa ka huazuar një shprehje, ajo ka treguar se si vepron me...

Adrola Dushi bën gjestin e veçantë, mbështillet me flamurin kuqezi në mes të Nju Jorkut

Adrola Dushi cilësohet të jetë një prej femrave më të bukura shqiptare. Modelja e njohur është shumë e dashur për publikun...

‘La Amerikën për të dashurin deputet në Kosovë’, Adrola Dushi flet për herë të parë: Nuk kam menduar kurrë…

Modelja e njohur Adrola Dushi i "ka vënë pikat mbi i" dhe ka sqaruar njëherë e mirë thashethemet në lidhje me ardhjen e saj...

Çifti më i ri i showbiz-it? Capital T i lë pa fjalë të gjithë, publikon FOTON me Adrola Dushin, vërshojnë komentet

Capital T i ka lënë pa fjalë të gjithë kur ka postuar foto me një vajzë fytyrën e së cilës e kishte mbuluar me...

Lajmet e fundit