Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Adriatik Llalla

Adriatik Llalla flet për marrëdhënien me Donald Lu: E kthyem në një debat personal! Ai dhe Nishani sulmuan sistemin e Drejtësisë

Ish-Kryeprokurori Adriatik Llalla ka folur mbrëmjen e sotme në Syri Tv për marrëdhënien e tij me ish-ambasadorin amerikan Donald Lu, ku u shpreh se...

Adriatik Llalla sulmon Alfred Pezën: Shpifës ordiner që është marrë me familjen time, ju tregoj si u shfry dosja e tij për pasurinë 1...

Ish-Kryeprokurori Adriatik Llalla ka sulmuar mbrëmjen e sotme Sekretarin për marrëdhëniet me Mediat dhe Shoqërinë Civile të Partisë Socialiste, Alfred Pezën.Ai tha se Peza...

GJKKO e dënoi me 2 vite burg për “fshehje pasurie”, Adriatik Llalla akuzon: E prisja një vendim të tillë, e morën jashtë dhe e...

Disa ditë më parë Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar dënoi me 2 vite burg dhe 5 vite qëndrim jashtë funksioneve publike ish-Prokurorin...

Mark Nika bën deklaratën e fortë: Na kanë ofruar para që të “shesim” gjakun e Aleksit! Akuzojmë Berishën, Bashën, gardistin dhe kryeprokurorin Llalla

Mark Nika, xhaxhai i Aleks Nikës që mbeti i vdekur gjatë demostratës së 21 janarit 2011 ka bërë një deklaratë të fortë teksa ishte...

Zbardhet VENDIMI i Gjykatës Speciale: Adriatik Lalla do qëndrojë në burg të zakonshëm, PASURITË e konfiskuara i kalojnë shtetit!

Ish-Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla është dënuar me dy vite burg nga Gjykata Speciale për tre episode që lidhen me veprën penale të “mosdeklarimit,...

Dy vite burg për Adriatik Llallën, gazetarja: Të shkarkuarit nga vettingu mund të kenë të njëjtin fat

Gazetarja Anila Hoxha thotë se gjyqtarët dhe prokurorët që janë shkarkuar nga vettingu mund të kenë të njëjtin fat me ish-kryeprokurorin Adriatik Lalla, i...

Gjykata dënoi me 2 vite burg Adriatik Llallën, reagon Yuri Kim: Kjo tregon se askush nuk është mbi ligjin, ky është dinjiteti i vërtetë

Ambasadorja Yuri Kim ka reaguar pas Gjykata e Posaçme dënoi me 2 vite burg dhe sekuestrimin e pasurisë për ish-kryeprojurorin Adriatik Llalla.Kim shkruan se...

Ambasada Britanike reagon pas dënimit të Llallës: Ky vendim tregon se atje ku ka vullnet, reformat japin rezultat

Ambasada Britanike në Tiranë ka reaguar pas dënimit të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, të cilin Gjykata e Posaçme e dënoi me 2 vite burg dhe...

2 vite burg për Adriatik Llallën, gazetari: Berisha dhe Meta të vunë aty si kamikaz, tani as ata s’të mbrojnë dot se kanë hallet...

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar dënoi sot me 2 vite burg, 5 vite përjashtim nga shërbimt publike dhe i sekuestroi...

Gjykata speciale tërhiqet për të marrë vendim, “kopsitet” dosja e Adriatik Lallës, ish-kryeprokurori akuzohet për fshehje të pasurisë

Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, tërhiqet për të marrë vendimin për ish-kryeprokurorin e Shqipërisë Adriatik Llalla. Seanca e radhës është mbajtur sot,...

Lajmet e fundit