Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

Adriatik Kola

E ndoqi me vrap dhe e vrau pas shpine, ZBULOHEN detaje nga tragjedia në Elbasan: Ish-efektivi që vrau gruan në sy të djemve u...

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen tragjike që ndodhi ditën e sotme në Elbasan, ku 58-vjeçari Koço Buzo vrau me kallashnikov gruan...

Lajmet e fundit