Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

TAG

adriatik cama

Avokati u plagos te Gjykata e Tiranës, shtyhet seanca për ish-policin e Shqiponjave Nevaldo Hajdaraj

Seanca gjyqësore për ish-policin e Shqiponjave Nevaldo Hajdaraj, e parashikuar të mbahej sot, është shtyrë pasi avokati mbrojtës i tij nuk është paraqitur. Adriatik...

FOTO: I strukur mes dy policëve dhe me kokën ulur, Mexhit Picari del para togave të zeza, Prokuroria kërkon burg për vjehrrin që vrau...

Mexhit Picari, autor i vrasjes së dhëndrit të tij Kudret Saliaj ka dalë sot para togave të zeza të Tiranës bashkë me vajzën e...

I ulur në karrige duke folur në telefon, viktima ngjitur me të; si shpëtoi nga vdekja ish-Prokurori Adriatik Cama që u plagos sot në...

Një ngjarje e rëndë ndodhi sot paradite në një lokal afër Gjyaktës së Tiranës, te ish-ekspozita. Mexhit Picari me një pistoletë TT hyri në...

“Do ta sjell gocën copa-copa”; Si Mexhit Picari ekzekutoi dhëndrrin që ndau vajzën nga tre fëmijët dhe e çuan në arrestim në polici (HISTORIA...

Kronikë e një vdekjeje të paralajmëruar. Kështu mund të përkufizohet gjithë ngjarja e ndodhur sot në një lokal afër ambienteve të Gjykatës së Tiranës,...

Del FOTO: Ky është Mexhit Picari, efektivi i Policisë që ruante objektet e rëndësisë së veçantë; vrau dhëndrrin dhe plagosi ish-prokurorin (Pamje të viktimës)

Mexhit Picari është autori i të shtënave me armë zjarri mesditën e sotme në Tiranë, pranë Gjykatës së Shkallës së Parë, shkruan newsbomb.al. Viktimë...

Qëlloi për vdekje dhëndrrin, plagosi dhe ish-prokurorin, Policia e Tiranës arreston autorin Mexhit Picari

Mexhit Picari, autor i vrasjes së dhëndrit të tij në Tiranë dhe plagosjes së ish-prokurorit Adriatik Cama, është arrestuar nga Policia e Tiranës. Lajmin e...

Policia e Tiranës detaje për vrasjen te Gjykata: Vjehrri ka qëlluar ish-dhëndrrin, i plagosur ka mbetur ish-prokurori Adriatik Cama (EMRI I VIKTIMËS)

Kudret Saliaj raportohet se është personi që ka mbetur i vdekur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Tiranë, pranë Gjykatës së...

Plagosja e ish-prokurorit Cama te Gjykata, burimet: Është një person i vrarë, ish-vjehrri ka qëlluar dhëndrrin

Një person ka mbetur i vdekur te Gjykata e Tiranës pak minuta më parë, ndërsa i palgosur ka mbetur ish-prokurori Adriatik Cama, shkruan newsbomb.al....

Ishte kandidat për KLP, Kolegji shkarkon përfundimisht prokurorin Adriatik Cama

Trupa gjykuese Kolegjit të Posaçëm të Apelimit e udhëhequr nga Ardian Hajdari, Albana Shtylla relatore dhe anëtarë Ina Rama, Luan Daci, Sokol Çomo, vendosi...

Prokurori i 21 janarit përballë vetingut, KPK shkarkon Adriatik Camën

Komisoni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin Adriatik Cama. Sipas KPK, Cama nuk justifikon pasurinë e tij. Prokurori i...

Lajmet e fundit