Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

adriana matoshi

Nuk i respektoi masat anti-Covid, policia i mbyll lokalin deputetes shqiptare

Policia e Kosovës së bashku me Inspektoratin kanë filluar të mbyllin të gjitha lokalet të cilët nuk respektojnë masat anti-Covid, të vendosura nga qeveria...

Ndjekësi e ofendon rëndë, Arjola Demiri mbron partnerin e Adriana Matoshit: S’ka më hipokrita se shqiptarët të cilët jan msu me i çky grat...

Para disa kohësh, Adriana Matoshi bëri publike lidhjen e saj me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Aktorja zbuloi se për herë të parë është njohur...

U përdhunua nga disa persona kur ishte 13 vjeçe, deputetja i del në krah “Miss Kosovës”: Tani është në duar të sigurta

“Miss Universe Kosova”, Tuti Sejdiu pak ditë më parë trondtiti të gjithë opinionin publik me rrëfimin e saj, ku tregoi se në moshën 13-vjeçare...

Adriana Matoshi “braktis” seancën dhe gjen kohë për të dashurin: Shyqyr që ekziston interneti dhe shoh fytyrën tënde të ëmbël

Adriana Matoshi ka qenë në qendër të vëmendjes së publikut, ku është përfolur për lidhjen e saj me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld, 19 vite...

Mori një sy gjumë në mes të seancës plenare, reagon deputetja shqiptare, fajëson opozitën: Kanë kohë që më shantazhojnë…

Aktorja dhe deputetja e Lëvizjes Vetëvendosja, Adriana Matoshi është fotografuar sot duke "fjetur" gjatë seancës plenare në Kuvendin e Kosovës. Kjo foto menjëherë u publikua në...

“Më ka bërë të kuptoj se vlej” Adriana Matoshi feston 1 vjetorin e lidhjes me futbollistin 19 vite më të vogël: Jemi shembulli më...

Aktorja dhe njëherazi dhe deputetja e Parlamentit të Kosovës, Adriana Matoshi para pak kohësh “u kryqëzua” nga mediat për lidhjen e saj me futbollistin...

“Të kishe marrë një në moshën e ngjyrën tëndë”, deputetja shqiptare s’ia përton ndjekëses: Edhe Profeti Muhammed e kishte gruan…

Adriana Matoshi është përfolur shumë në medie për shkak të lidhjes me të dashurin, 19 vite më të ri, Keith Groeneveld. Deputetja kosovare shpesh herë...

U sulmua vazhdimisht për lidhjen e saj me futbollistin 19 vite më të vogël, i dashuri surprizon Adriana Matoshin

Të dashurosh do të thotë të gjesh gjysmën tënde, të gjesh personin që të bën të lumtur pavarësisht se nga vjen ai/ajo, pavarësisht diferencës...

Dasëm në horizont? I dashuri 19 vite më i ri i Adriana Matoshit zbulon se kur do të martohet dyshja, Keith: I besojmë shumë...

Adriana Matoshi është përfolur së tepërmi për shkak të lidhjes me të dashurin 19 vite më i ri, Keith Groeneveld. Së fundmi çifti ka...

U tha se po bënte “selfie” gjatë përplasjeve në Kuvend, sqaron deputetja: Po regjistroja kolegët që po qeshnin, është tmerr të shohësh…

Deputetja e Kuvendit të Kosovës Adriana Matoshi, e cila u pa duke filmuar me telefon gjatë përplasjeve mes deputetëve të PDK-së dhe LVV-së, ka...

Lajmet e fundit