Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Adrian Gaxha

E mbajti të fshehur, zbulohet e dashura e Adrian Gaxhës (FOTOT)

Në media është përfolur se këngëtari i njohur Adrian Gaxha ka nisur një lidhje të re. Sipas ‘Prive’ këngëtari i...

Martohen Mimoza Shkodra dhe Adrian Gaxha? Flet këngëtarja: Boll mirë kishim shku si çift (VIDEO)

Vetëm pak kohë pas ndarjes nga Seldi, lajmi dhe videot e dasmës së Mimoza Shkodrës me këngëtarin Adrian Gaxha kanë pushtuar rrjetin. ...

Adrian Gaxha zbulon marrëdhënien me ish-të dashurën Luana Vjollcën

I ftuar në “Fun Day” në INTV së bashku me bashkëpunëtorët e tij Lindoni dhe Floriani, këngëtari Adrian Gaxha ka rënë në grackën  e...

Lajmet e fundit