Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

adresat

Saktësoni adresat te e-Albania, ose nuk do merrni shërbime, ministri Çuçi: Ju mjaftojnë dy minuta angazhim

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi është takuar sot me kryetarët e Bashkive për nisjen e fushatës së regjistrimit të adresave të banimit. Çuçi i ka...

PD kundër regjistrimit të emigrantëve: Skemë për manipulimin e zgjedhjeve

Partia Demorkatike ka kundërshtuar sot me anë të përfaqësuesve të saj në Komisionin e Ligjeve projektligjin e regjistrimit të emigrantëve me adresat e vendbanimeve...

Mblidhet grupi ndërinstitucional për regjistrin kombëtar të adresave, miratohet modeli për individin dhe biznesin

Grupi ndërinstitucional i punës për projektin e “Ndërtimit të regjistrit kombëtar të adresave”, drejtuar nga zv/ministri i Punëve të Brendshme Stefan Çipa miratoi modelin...

Lajmet e fundit