Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

adoleshence

“Armiqtë janë gjithmonë të dobishëm”, kryeministrja e ardhshme e Italisë rrëfen si u përball me bullizmin në adoleshencë

Giorgia Meloni, është femra më e përfolur e momentit pas fitores së qendrës së djathtë në zgjedhjet e parakohshme në Itali. Një vit më...

Miliarderja rrëfehet si asnjëherë më parë, Kim Kardashian tregon si vodhi me Khloen në adoleshencë

Kim Kardashian është një ndër femrat më të famshme në botë. Ylli amerikan njihet për format e saj bombastike, të cilat...

Buzë me konturë dhe xhaketë lustrafine, ja si dukej Poni në adoleshencë

Poni është ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe më të ndjekura nga publiku. Këngëtarja njihet për stilin e veçantë të të...

‘Trondit’ Era Istrefi me ndryshimin ndër vite, publikohen FOTOT nga adoleshenca

Era Istrefi është një ndër këngëtaret më të suksesshme, e cila po korr sukses edhe jashtë kufijve shqiptare. Ndër vite këngëtarja...

“Miku më tha çfarë më eksitonte”, habit gazetarja: Në adoleshëncë kisha dyshime për orientimin seksual

Një fundjavë mbushur me rrëfime të forta ishte kjo e radhës në ‘Një kat më lart’. Gazetarja Zhaklin Lekatari e njohur...

Lajmet e fundit