Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
6.2kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Admir Murataj

Grabitja në Rinas, dënohet me 25 vite burg një prej autorëve

Gjykata e Posaçme për Krimin e Organizuar dhe Korrupsionin ka dënuar me 25 vite heqje lirie një prej anëtarëve të gurpit të grabitjes së...

Burgjet i japin leje, vëllai i Admir Murataj do të marrë pjesë në varrimin e të atit

Aleksandër Murataj, i dënuar me 16 vjet heqje lirie për grabitje, do të marrë pjesë në varrimin e të atit pasi Drejtoria e Përgjithshme...

Grabitja spektakole e 6.5 milionë € në ‘Rinas’, zbulohen shuma parash në banesat e dy të arrestuarëve (DETAJE)

Policia ka arritur të zbulojë sot një tjetër shumë nga grabitja spektakolare e aeroportit të Rinasit në 9 prill të këtij viti. ...

Në kërkim për grabitjen e Rinasit, Klement Çalës i sekuestrohen 500 mijë euro pasuri e aksione

Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan, nën drejtimin e Prokurorisë së Elbasanit, në kuadër të hetimit të proçedimit penal të regjistruar pranë...

Grabitja e 9 prillit, zbulohet distanca nga u qëllua Admir Murataj (DETAJE)

Admir Murataj është qëlluar nga një distancë prej rreth 15 metrash. Ky është konkluzioni me të cilin dolën ekspertët e Mjekësisë Ligjore.  ...

Grabitja në Rinas/ Gjendja Civile e Tropojës sjell certifikatën e vdekjes së Murataj, gjykata pushon çështjen

Gjykata e Krimeve të Rënda ka pushuar procesin për Admir Muratajn. Gjendja civile e Tropojës ka bërë çregjistrimin dhe ka sjellë...

Vrasja e Admir Muratajt, Artan Hoxha tregon detaje: Ja çfarë më thanë efektivët që qëlluan (VIDEO)

Gazetari investigativ Artan Hoxha shprehet se ka siguruar dëshmi konfidenciale të efektivëve të policisë që qëlluan mbi Admir Muratajn. Hoxha ka...

U vra nga policia pas grabitjes së Rinasit, mjekësia ligjore dorëzon aktin e vdekjes së Muratajt

Mjekësia ligjore ka dorëzuar aktin e vdekjes së Admir Muratajt. Prokuroria i kishte bërë kërkesë mjekësisë ligjore që të dërgojnë një...

Grabitja në Rinas, vajza e Admir Muratajt padi ndaj Policisë së Shtetit

Vajza e Admir Muratajt, i cili mbeti i vrarë më 9 prill gjatë grabitjes së Rinasit ka ngritur padi penale ndaj Policisë së Shtetit....

Admir Murataj humbi jetën në Rinas, Prokuroria nuk pushon çështjen e tij, kërkon certifikatën e vdekjes

Ndonëse Admir Murataj mbeti i vdekur më 9 prill në Rinas, çështja e tij te Krimet e Rënda nuk është pushuar. ...

Lajmet e fundit