Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
54 %
2.6kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

admir jahelezi

Tentoi të vetëhidhej nga skelat e Muzeut Kombëtar, biznesmeni: Më kanë kërcënuar me jetë, Policia e di dhe nuk ka marrë asnjë masë

Biznesmeni Admir Jahelezi, personi që kërcënoi paraditen e djeshme se do të hidhej nga skelat e Muzeut Historik Kombëtar, thotë se është kërcënuar me...

Lajmet e fundit