Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

adil aliko

SPAK kërkoi ndryshimin e masës së sigurisë, Gjykata Speciale dërgon “në shtëpi” Adil Alikon, biznesmenin lazaratas që pagoi për të liruar dy djemtë

Gjykata Speciale nxjerr nga qelia dhe dërgon “në shtëpi” Adil Alikon, biznesmenin nga Lazarati që dyshohet se i dha para botuesit Henri Çili për...

Policia arreston Adil Alikon, dyshohet se i dha para dhe toka Henri Çilit, për të liruar nga burgu djemtë që vranë specialin e RENEAS...

Adil Aliko, babai i Alban dhe Arbion Alikos, biznesmen i njohur në Gjirokastër, është arrestuar nga Policia e këtij qyteti në orët e para...

FOTO- EKSKLUZIVE/ Ja kush është ‘kunati’ i Henri Çilit, ‘strumbullari’ i negociatave për lirimin e vëllezërve Aliko (Në mes 1 mln euro)

Newsbomb.al publikon për herë të parë foton e Gazmir Ajdinajt ose siç njihet edhe me emrin e ndryshuar Enri Ajdinaj. Është...

Lajmet e fundit