Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Adi Krasta

Adi Krasta ndryshon “look”, shfaqet me mjekër me të rinjtë e Dioqezës së Rrëshënit duke folur për propagandën (FOTO)

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë me një look shumë të kuruar. Gjithmonë me kostum e kollare dhe mbi stolin e tij, në ekranin televiziv...

“Ceca rrezëllin qafës me stolitë që burri i saj grabiti në Kosovë”

Kështu shprehet gazetari i njohur Adi Krasta, teksa komenton një video që u përhap në rrjetet sociale, ku dëgjohej me zë të lartë muzika...

Adi Krasta kritikon Yuri Kim: Madame ambasadore jeni diplomate e dobët, zhvlerësimi juaj është i pandalshëm

Gazetari Adi Krasta ka sulmuar ambasadoren Yuri Kim pas qëndrimit që Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë vendosur të mbajnë me ish kryeministrin Sali...

“Shkoj shpesh në Vlorë se atje ka presione mbi qytetarët”, Ilir Meta tregon pse e ngriti zërin ndaj Yuri Kim dhe SHBA

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta në një intervistë për gazetarin Adi Krasta komentoi dhe situatën e ditës së sotme në këtë proces...

Ironia ‘therëse’ e gruas së Adi Krastës ndaj Ramës: Ja prioritetet që shpalli nxënësi i Nolit dhe Konicës në mes të pandemisë (E PLOTË)

Bashkëshortja e gazetarit të njohur Adi Krasta, Brikena Krasta me ironi të fortë ka komentuar shembjen e Teatrit Kombëtar e cila është një nga...

Shqiptarizimi i Kim Mehmetit dhe mosmirënjohja e Adi Krastës!

Shkruan Ilirjan Blloshmi: Unë jam një lexues i rregullt i Kim Mehmetit. Më pëlqen stili i tij. Nuk them se, kam...

‘Shoqëria dhe demokracia po vdes për shkak të gënjeshtarëve’, Adi KRASTA: Po e them këtë duke bërtitur

Prezantuesi Adi Krasta, duke cituar gazetarin legjendar Bill Moyers, ka ngritur një alarm për shoqërinë. Krasta ka cituar Moyersin, i cili...

U largua nga “News24”, vjen OFERTA e parë për Adi Krastën nga pronari i medias së njohur

Moderatori Adi Krasta u largua nga televizioni “News24” pak ditë para nisjes së sezonit të ri. Ndërprerja e emisionit “Krasta A...

U largua nga ‘News 24’, Adi KRASTA reagon për herë të parë, nuk ikën nga ekrani (FOTO)

Moderatori i njohur Adi Krasta reagoi për herë të parë pas largimit të detyruar nga televizioni ‘’News 24’’. Drejtuesi i emisionit...

Lajmet e fundit