Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Adelina Tahiri

“A ke bërë ndërhyrje në trup ose fytyrë” Adelina Tahiri jep përgjigjen dhe tregon ndryshimin e vetëm

Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri  është një ndër personazhet më të dashur për pulikun shqiptar. Edhe pse kohët e fundit nuk ka qenë shumë...

S’do t’ia dijë për kritikat, Adelina Tahiri shfaqet në momente intime me bashkëshortin (FOTO)

Adelina Tahiri është një ndër personazhet, e cila njihet për veshjet e shtrenjta në daljet e saj publike. Këngëtarja here pas here poston foto, ku...

Pas Adelinës as bashkëshorti nuk i shpëton operacioneve plastike, bën ndryshimin drastik

Adelina Tahiri ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të.  E përkëdhelur nga bashkëshorti I saj, Serjoza Markov, Adelina ka pritur këtë ditë e rrethuar...

‘23 vite diferencë’, me dorën e tij tek beli, Adelina Tahiri publikon foton me burrin milioner

Këngëtarja Adelina Tahiri, që pasi u bë nënë “hoqi dorë” nga muzika, së fundmi ka publikuar një foto të ëmbël me bashkëshortin e saj....

Makina të shtrenjta, garderoba full dhe WC prej floriri, ja si duket shtëpia luksoze e këngëtares së njohur shqiptare

Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri dhe partneri i saj janë prindër të një djali me emrin Jon. Këngëtarja gjithmonë ka...

Adelina Tahiri guxon, publikon FOTO pa pikë grimi

Kur bie fjala te pamja e jashtme, këngëtarja Adelina Tahiri është njëra ndër femrat më të përfolura të estradës shqiptare. Ndonëse...

Dukem shtatzënë? Adelina Tahiri ngre dyshime një vit pas lindjes së djalit (FOTO-VIDEO)

Rreth një vit më parë, këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë Jonin. ...

1400 euro nata, zbulohet destinacioni i pushimeve të Adelina Tahirit me partnerin maqedonas

Prej disa ditësh Adelina Tahiri dhe partneri i saj Serioza Markov kanë nisur pushimet në një ishull fantastik në Afrikë. Çifti...

Fsheh burrin në FOTO, Adelina Tahiri kritikohet nga fansat

Këngëtarja Adelina Tahiri ka publikuar një fotografi bashkë me bashkëshortin e saj. Më parë këngëtarja publikonte imazhe me bashkëshorten madje edhe momente intime me...

Lajmet e fundit