Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

adelina ismajli

Adelina Ismajli me zemër të madhe! Bën gjestin human, ndërton 12 shtëpi për familjet në nevojë

Adelina Ismajli ose ndryshe ashtu si e njohin të gjithë diva e këngës shqiptare prej kohësh është shkëputur nga bota e muzikës. Së fundmi Ismajli...

Djali i Adelina Ismajlit mbush 2 vjeç, dalin FOTOT brenda festës speciale

Sot për këngëtaren Adelina Ismajli është një ditë e vecantë, pasi djali i saj feston 2-vjetorin e lindjes. Këngëtarja dhe bashkëshorti...

Tronditet live këngëtarja shqiptare, moderatori ia thotë copë: Burri yt ka dy të dashura

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikuat shqiptar. Është fjala për Adelina Ismailin, e cila njihet ndryshe si diva e muzikës...

“Kurvat janë bërë të zgjuara”, këngëtarja shqiptare nuk përmbahet më (FOTO)

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e cilësuar ndryshe si diva e muzikës. Është fjala për...

Diva e muzikës shqiptare rrëfen eksperiencën e pazakontë: Si e kapa politikanin e njohur duke ikur nga dritarja me qesen plot me para

E njohur si diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismajli ka rrëfyer një eksperiencë të pazakontë kur ajo ishte në fillim të karrierës së saj...

Lajmet e fundit