Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

adelina ismaili

“Ti më dhe arsye për të buzëqeshur”, Adelina Ismaili i ben dedikimin e ndjerë dashurisë së saj më të madhe: Je krenaria ime

Adelina Ismaili është ndër këngëtarët më të dashura për shqiptarët. Vitet kalojnë por ajo vazhdon tëm mbetet diva e muzikës shqiptare dhe një nga...

Ish-deputeti habit publikun: 4 vajzave të mia u kam vënë emrat e dashnoreve, i kujtoj kur i thërras…

Gazetari dhe ish-deputeti Milaim Zeka njihet si një ndër personazhet më pa komplekse në ekran për shkak të deklaratave të tij të drejtpërdrejta. Së fundmi...

Feston 41-vjetorin e lindjes, këngëtarja Adelina Ismaili publikon foto nudo

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ka festuar 41-vjetorin e lindjes së saj gjatë ditës së djeshme. Me rastin e ditëlindjes ajo...

I propozuan që të marrë pjesë në “Sanremo” Adelina Ismaili tregon se pse e refuzoi ftesën

Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Ismaili ka zbuluar për publikun një detaj nga fillimet e karrierës së saj muzikore. Ajo ka...

Arif Vladi e kërcënoi me përballje në gjyq, nuk ndalet Adelina Ismaili: Fol a je paguar për “Marshin e UÇK”?

Një deklaratë e Adelina Ismailit për për këngëtarin Arfi Vladi, ka nxitur debate në rrjetet sociale. Gjatë emisionit e “Tetë a...

Të dy kishin lidhje intime me Adelina ISMAJLIN, dënohet me 30 vite burg Enver Sekiraqa për vrasjen e policit Triumf Riza

Biznesmeni Enver Sekiraqa është dënuar me 30 vite burg nga Gjykata Prishtinës. Njeriu i akuzuar për organizimin dhe udhrin e vrasjes...

Si një divë e vërtetë, Adelina Ismaili së shpejti këngë të re (VIDEO)

Diva e skenës shqiptare, Adelina Ismaili pritet që të rikthehet këtë verë me një projekt të ri muzikor. Këngën e...

Adelina Ismaili nominohet për çmimin e rëndësishëm në Zvicër

Këngëtrja e njohur Adelina Ismaili është në garë për të fituar një çmim të rëndësishëm.  ‘Global Women Sumit’ në Bazel...

Lajmet e fundit