Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

Adela

Një vit nga ikja e Adelajdës, shoku i ngushtë çel PROJEKTIN në emër të saj: Për t’i dhënë shpresë vajzave të provincave

U mbush një vit nga ikja parakohe e Adelajda Xhamanit, vajzës së bukur e të talentuar të ekranit.   Sot miku...

‘Nga fansi që nuk të njohu kurrë nga afër Adelajda Xhamani!’

Nga Granit Perzhita / Blogger Sot ishte një nga ato ditët që fryma të merrej çdo sekondë, dhe çdo sekondë të dukej si një...

Reagon ashpër Bjordi: Jeni flliqësira…. (E PLOTË)

Bjordi Mezini ka reaguar ashpër ndaj komenteve që pasuan reagimin e tij të parë pas ndarjes nga jeta të ish të dashurës së tij,...

Mesazhi prekës i gazetarit të njohur: E kam të pamundur të shkruaj për ty Adela…

Eraldo Rexho, një prej gazetarëve më të njohur të showbizit shqiptar, koleg dhe mik i të ndjerës Adelajda Xhamani, përmes një mesazhi prekës në...

Ceremonia mortore, ja ku dhe kur do i jepet lamtumira e fundit Adelajdës

Moderatorja Adelajda Xhamani do përcillet nesër për në banesën e fundit në qytetin e saj të lindjes, Kavajë. Homazhet do të...

Lajmet e fundit