Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

Adam levine

Ylli i muzikës Adam Levine dhe supermodelja mirëpresin fëmijën e tretë

Adam Levine dhe bashkëshortja e tij Behati Prinsloo, i kanë uruar mireseardhjen fëmijës së tyre të tretë. Burimet për mediat e huaja kanë bërë...

Lajmet e fundit